Misyon, Vizyon, Değerler

MİSYON

Des Kablo, kaliteli ürün hedefi ile çıktığı üretim yolunda inovasyon odaklı çalışmayı prensip olarak belirlemiştir. Bu prensip çerçevesinde, müşterilerimize kaliteli ürünü dünya standartlarında sunmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizle müşteri memnuniyetini hedeflerken, kaliteden ödün vermeden dünya standartlarının üstünde ürünler sunmayı ilke edindik. Kaliteli ürünlerimiz ve inovasyon odaklı çalışmalarımız şirket politikamızın ana hatlarını oluşturmaktadır.

VİZYON

Şirketimizin, istikrarlı kalite politikası çerçevesinde gelecekte de müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı hedeflemektedir. Güven kazanmanın, sektörün temel dinamiği olduğunun farkında olarak kalite ve istikrar kavramlarıyla yolumuzu aydınlatarak bugün olduğu gibi gelecekte de müşterilerimize en iyi ürünü sunmayı hedeflemekteyiz. Des Kablo, inovasyon odaklı çalışma prensibini güven ve istikrar temeline oturtarak geleceğe emin adımlarla yürüme gayesindedir.

DEĞERLER

Des Kablo, müşteri memnuniyetinin güven odaklı olduğunun bilincinde olarak kaliteden ödün vermemeyi en önemli değeri olarak kabul etmektedir. Bu çerçevede, değişen piyasa şartları ne olursa olsun, değişime uyum sağlayarak inovasyon ve ar-ge çalışmaları ile en kaliteli ürünü sunmayı hedeflemektedir. Şirketimiz piyasanın ihtiyacı olan kalite ürünü üreterek güven temelinde geleceği inşa etmektedir.

Adres

DES Kablo Fabrika
Karadenizliler Mah. Başyiğit Cd. No: 186/1 Başiskele / KOCAELİ

DES Kablo Satış Ofisi
Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sk. No: 1 Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 8 No: 695 Şişli / İSTANBUL

İrtibat

DES Kablo Fabrika
Tel : 0262 349 49 28
DES Kablo Satış Ofisi
Tel : 0850 582 30 43
Tel : 0212 403 16 57

© 2022 DES KABLO. Her hakkı saklıdır. Şartlar ve Koşullar Gizlilik